RoTec
Schenck
Ecoclean
Durr
Logo EU

Aktualności

Dziękujemy za odwiedzenie nas podczas targów Warsaw Industry Week 2019.

Podczas targów zaprezentowaliśmy wyważarki firmy SCHENCK RoTec: Pasio 50, Pasio 05, Tooldyne, ESC czy urządzenie do wyważania w łożyskach własnych Smart Balancer.

Poza tym zaprezentowaliśmy myjkę Ecoclean EcoCcube, myjkę ultradźwiękową Ultratecno ACM-500N, urządzenie do czyszczenia suchym lodem COMBI firmy Cryonomic oraz myjkę natryskową ROT1000

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i rozmowy na targach ITM 2019 w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca.

Podczas targów zaprezentowaliśmy wyważarki SCHENCK: poziomą do 50 kg Pasio 50, wyważarkę do małych wirników do 0,5 kg Pasio 05, wyważarkę do narzędzi i uchwytów narzędziowych Tooldyne, wyważarkę pionową Virio 100, wyważarkę statyczną ESC oraz SmartBalancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań.

Poza wyważarkami, na stoisku zaprezentowaliśmy również myjki przemysłowe firmy Ecoclean - EcoCwave i EcoCcube, myjkę ultradźwiękową firmy Ultratecno oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic i myjkę warsztatową  ROT1000

Zapraszamy serdecznie na targi ReMaTec 2019 w Amsterdamie w dniach 23-25 czerwca, gdzie zaprezentujemy wyważarki TBcomfort TBsonio do regeneracji turbosprężarek.

Do zobaczenia na stoisku 08.253.

Dziękujemy za udział w Dniach Otwartych RoTec Polska - 11-12 kwietnia - Seminarium i warsztaty z mycia przemysłowego i odtłuszczania oraz technologii wyważania

Serdecznie dziękujemy za przybycie i udział w tym wydarzeniu ok. 200 osób ze 120 firm z całej Polski. Mamy nadzieję, że wynieśliście Państwo z niego wiele przydatnej wiedzy oraz ciekawych doświadczeń i kontaktów, co zaowocuje dalszą udaną współpracą w przyszłości. 

W programie wydarzenia były:

  • Szkolenia teoretyczne z mycia przemysłowego i odtłuszczania w przemyśle ogólnym, samochodowym i lotniczym – mycie mediami wodnymi i rozpuszczalnikami
  • Szkolenie z technologii mycia ultradźwiękowego i czyszczenia suchym lodem
  • Prezentacje i testy mycia na automatycznych myjkach firmy ECOCLEAN
  • Prezentacje i testy mycia na myjce ultradźwiękowej firmy Ultratecno
  • Prezentacja urządzenia do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic
  • Prezentacje i testy mycia na natryskowych myjkach warsztatowych RoTec Polska
  • Prezentacje maszyn wyważających firmy SCHENCK RoTec
  • Obecni byli też przedstawiciele firm oferujących rozpuszczalniki i detergenty do mycia przemysłowego - Safechem i DST

Targi Warsaw Industry Week 2018

Dziękujemy za odwiedzenie nas i kontakt na targach Warsaw Industry Week w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy najnowszą wyważarkę Pasio 50 SC oraz wyważarkę do narzędzi i uchwytów narzędziowych Tooldyne, wyważarkę pionową Virio 100, wyważarkę do wirników o masie do 0.5 kg Pasio 05 i urządzenie do wyważania w łożyskach własnych Smart Balancer.

Mamy nadzieję, że te rozmowy w przyszłości zaowocują pomyślnie zakończonymi projektami!

Targi Drema 2018 w Poznaniu

Dziękujemy za spotkania w dniach 11-14 września do Poznania na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2018. Wystawialiśmy się wspólnie z firmą Homag i zaprezentowaliśmy wyważarkę Tooldyne do narzędzi, uchwytów narzędziowych i innych wirników o masie do 30 kg.

SCHENCK na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska SCHENCK na targach Automechanika we Frankfurcie nad Menem w dniach 11 - 15 września 2018. Zaprezentowaliśmy tam znane i sprawdzone wyważarki do regeneracji turbosprężarek TBcomfort i TBsonio. Podczas tych targów miała miejsce również premiera nowych wyważarek do turbosprężarek TBpro i TBxpert!

Fundusze Europejskie