PL EN
RoTec
Schenck
Ecoclean
Durr
Logo EU

WYWAŻANIE USŁUGOWE

Nasze Centrum Wyważania to jedna z kilkudziesięciu placówek na świecie, która oferuje profesjonalne usługi wyważania szybko i kompetentnie. Największą zaletą tych placówek są usługi wykonywane przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie wyważarek i wyważania oraz fakt, iż wykonujemy usługi na najnowocześniejszych maszynach marki SCHENCK.

Od indywidualnych komponentów i prototypów aż do produkcji seryjnej - w naszym Centrum Wyważania oferujemy usługi wyważania wszystkich wirników, w tym między innymi: wirniki silników elektrycznych, wentylatory, wrzeciona, turbiny, koła pasowe, koła zębate, koła zamachowe, wały korbowe, wirniki pomp, komponenty rotacyjne, krążniki, narzędzia, tarcze hamulcowe, wirniki kruszarek, wały papiernicze, mieszadła, generatory i inne.

Wyważamy wirniki i zespoły napędowe zarówno na wyważarkach stacjonarnych jak i w łożyskach własnych u klienta za pomocą przenośnego sprzętu. Zajmujemy się również diagnostyką drgań.

Zakres wirników od 10 gramów do 25 ton.

Nasza oferta to:

  • wyważanie indywidualnych wirników i wyważanie w seriach
  • wyważanie wysokoobrotowe
  • wyważanie oprawek narzędziowych i narzędzi
  • wyważanie precyzyjne w klasie wyważania nawet G 0,4
  • wyważanie i diagnostyka drań w łożyskach własnych w zakładzie klienta
  • odwirowywanie i spin testy

1

2

3

NASZE MASZYNY

Wyważamy na najnowocześniejszych maszynach marki SCHENCK w tym:

Uniwersalna pozioma wyważarka HM60U (do 25 t, 9 m długości, 3 m średnicy), uniwersalna pozioma wyważarka HE40BU (do 3000 kg), uniwersalna pozioma wyważarka HE3BU (do 300 kg), uniwersalna pozioma wyważarka HE1BK (do 10 kg), uniwersalna pionowa wyważarka Virio 100 (do 100kg), pionowa wyważarka Tooldyne do narzędzi i uchwytów narzędziowych, pozioma wyważarka Pasio 05 do wirników o masie do 500g, wyważarki TBsonio i TBcomfort do wyważania komponentów turbosprężarek oraz urządzenie SmartBalancer v3 do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań.

Dane techniczne wirników, które możemy dla Państwa wyważyć na miejscu:

  • średnica maksymalna 3 000 mm
  • długość maksymalna 9 000 mm
  • masa maksymalna 25 000 kg
  • prędkość wyważania maksymalna 250 000 obr/min

4

5

6

W zapytaniach prosimy o przesyłanie rysunków lub zdjęć oraz podanie następujących danych wirnika, które będą konieczne do przygotowania wyceny: masa, długość, średnice, sposób i miejsce korekcji, rodzaj wirnika, nominalna prędkość pracy.

Wyceny przygotowujemy indywidualnie - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  |  Wyceny - Tel: +48 32 788 8285  / Hala - Tel: +48 32 788 8283

Fundusze Europejskie