EN PL
RoTec
Schenck
Ecoclean
Durr
Logo EU

News

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 31 maja - 3 czerwca 2022

Podczas targów zaprezentujemy wyważarki SCHENCK: pozioma Pasio 50SC dla wirników o masie do 50 kg, pionowa Virio 15 do wirników o masie do 15 kg, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych.

Poza tym, na stoisku można będzie zobaczyć przemysłowe maszyny myjące: EcoCwave firmy Ecoclean, myjki ultradźwiękowe Ultratecno ACM-500N i ACM-200E, myjkę natryskową ROT1000, myjkę warsztatową TurboClean evo 2, piaskarkę TurboBlast oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem COMBI firmy Cryonomic

Do zobaczenia na stoisku 72 w hali 6.

Zapraszamy do Poznania na Targi Techniki Motoryzacyjnej w dniach 7-10 kwietnia. Zaprezentujemy tam między innymi najnowszą wyważarkę do rdzeni turbosprężarek TBcore, wyważarkę do wirników turbosprężarek TBcomfort i urządzenie do ustawiania zmiennej geometrii turbosprężarek VISCOM Flow Bench. Poza tym, na stoisku będzie można obejrzeć myjki ultradźwiękowe firmy Ultratecno, myjki warsztatowe i piaskarkę oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic.

Zapraszamy na stoisko 17 w hali 3.

21 września wzięliśmy udział w międzynarodowej konferencji Aeromixer we Wrocławiu. Zaprezentowaliśmy tam rozwiązania z dziedziny wyważania - SCHENCK RoTec - oraz mycia przemysłowego - Ecoclean - dedykowane dla branży lotniczej i jej dostawców. Była to znakomita okazja do spotkania z wieloma naszymi klientami, jak również do nawiązania nowych relacji biznesowych. 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ITM Machtool w Poznaniu w dniach 31 sierpnia - 3 września 2021

Podczas targów zaprezentowaliśmy wyważarki SCHENCK: najnowsza wyważarka do rdzeni turbosprężarek TBcore, pozioma Pasio 50SC dla wirników o masie do 50 kg, Tooldyne do narzędzi i oprawek narzędziowych, pozioma Pasio 5 dla wirników do 5 kg, pionowa Virio 05 dla wirników do 0,5 kg oraz Smart Balancer do wyważania w łożyskach własnych.

Poza tym, na stoisku można było zobaczyć przemysłowe maszyny myjące: EcoCwave firmy Ecoclean, myjkę ultradźwiękową Ultratecno ACM-200E, myjkę natryskową ROT1000 oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic

Firma SCHENCK RoTec wprowadziła nową wyważarkę do wysokoobrotowego wyważania rdzeni turbosprężarek - TBcoreWyróżnia się ona nie tylko znakomitym stosunkiem jakości do ceny, ale też pozwala utrzymać w rozsądnych granicach koszty eksploatacyjne takie jak zużycie energii i sprężonego powietrza. Jest to kompletny pakiet wyposażenia dostosowany do potrzeb małych i średnich warsztatów regeneracji bez obniżania jakości wyważania. 

Wyważarka TBcore bazuje na najwyższej jakości technologii pomiarowej sprawdzonej przez lata w innych wyważarkach wysokoobrotowych SCHENCK – intuicyjny układ pomiarowy CAB950 i opatentowany czujnik obrotów SR70. Dzięki kompleksowemu zestawowi startowemu – zestaw dwuczęściowych adapterów z drukowanymi wkładkami, szlifierka, pistolet na sprężone powietrze - maszyna jest gotowa do pracy bezpośrednio po jej podłączeniu.

Dzięki tym rozwiązaniom, TBcore zapewnia najwyższą jakość wyważania w ekonomicznym i praktycznym pakiecie, który znakomicie sprawdzi się w większości małych i średnich warsztatów.  

Dziękujemy za odwiedzenie nas podczas targów Warsaw Industry Week 2019.

Podczas targów zaprezentowaliśmy wyważarki firmy SCHENCK RoTec: Pasio 50, Pasio 05, Tooldyne, ESC czy urządzenie do wyważania w łożyskach własnych Smart Balancer.

Poza tym zaprezentowaliśmy myjkę Ecoclean EcoCcube, myjkę ultradźwiękową Ultratecno ACM-500N, urządzenie do czyszczenia suchym lodem COMBI firmy Cryonomic oraz myjkę natryskową ROT1000

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i rozmowy na targach ITM 2019 w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca.

Podczas targów zaprezentowaliśmy wyważarki SCHENCK: poziomą do 50 kg Pasio 50, wyważarkę do małych wirników do 0,5 kg Pasio 05, wyważarkę do narzędzi i uchwytów narzędziowych Tooldyne, wyważarkę pionową Virio 100, wyważarkę statyczną ESC oraz SmartBalancer do wyważania w łożyskach własnych i diagnostyki drgań.

Poza wyważarkami, na stoisku zaprezentowaliśmy również myjki przemysłowe firmy Ecoclean - EcoCwave i EcoCcube, myjkę ultradźwiękową firmy Ultratecno oraz urządzenie do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic i myjkę warsztatową  ROT1000

Zapraszamy serdecznie na targi ReMaTec 2019 w Amsterdamie w dniach 23-25 czerwca, gdzie zaprezentujemy wyważarki TBcomfort TBsonio do regeneracji turbosprężarek.

Do zobaczenia na stoisku 08.253.

Dziękujemy za udział w Dniach Otwartych RoTec Polska - 11-12 kwietnia - Seminarium i warsztaty z mycia przemysłowego i odtłuszczania oraz technologii wyważania

Serdecznie dziękujemy za przybycie i udział w tym wydarzeniu ok. 200 osób ze 120 firm z całej Polski. Mamy nadzieję, że wynieśliście Państwo z niego wiele przydatnej wiedzy oraz ciekawych doświadczeń i kontaktów, co zaowocuje dalszą udaną współpracą w przyszłości. 

W programie wydarzenia były:

  • Szkolenia teoretyczne z mycia przemysłowego i odtłuszczania w przemyśle ogólnym, samochodowym i lotniczym – mycie mediami wodnymi i rozpuszczalnikami
  • Szkolenie z technologii mycia ultradźwiękowego i czyszczenia suchym lodem
  • Prezentacje i testy mycia na automatycznych myjkach firmy ECOCLEAN
  • Prezentacje i testy mycia na myjce ultradźwiękowej firmy Ultratecno
  • Prezentacja urządzenia do czyszczenia suchym lodem firmy Cryonomic
  • Prezentacje i testy mycia na natryskowych myjkach warsztatowych RoTec Polska
  • Prezentacje maszyn wyważających firmy SCHENCK RoTec
  • Obecni byli też przedstawiciele firm oferujących rozpuszczalniki i detergenty do mycia przemysłowego - Safechem i DST

Targi Warsaw Industry Week 2018

Dziękujemy za odwiedzenie nas i kontakt na targach Warsaw Industry Week w Warszawie, gdzie zaprezentowaliśmy najnowszą wyważarkę Pasio 50 SC oraz wyważarkę do narzędzi i uchwytów narzędziowych Tooldyne, wyważarkę pionową Virio 100, wyważarkę do wirników o masie do 0.5 kg Pasio 05 i urządzenie do wyważania w łożyskach własnych Smart Balancer.

Mamy nadzieję, że te rozmowy w przyszłości zaowocują pomyślnie zakończonymi projektami!

Targi Drema 2018 w Poznaniu

Dziękujemy za spotkania w dniach 11-14 września do Poznania na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2018. Wystawialiśmy się wspólnie z firmą Homag i zaprezentowaliśmy wyważarkę Tooldyne do narzędzi, uchwytów narzędziowych i innych wirników o masie do 30 kg.

SCHENCK na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska SCHENCK na targach Automechanika we Frankfurcie nad Menem w dniach 11 - 15 września 2018. Zaprezentowaliśmy tam znane i sprawdzone wyważarki do regeneracji turbosprężarek TBcomfort i TBsonio. Podczas tych targów miała miejsce również premiera nowych wyważarek do turbosprężarek TBpro i TBxpert!

Fundusze Europejskie