PL EN
RoTec
Schenck
Ecoclean
Durr
Logo EU

OPIS

Urządzenie AluShake służy do obróbki wibrościernej (trowalizacji) i wykończenia powierzchni (gratowanie, zatępianie krawędzi, polerowanie, itp.) elementów metalowych oraz z innych materiałów po wycinaniu laserowym, frezowaniu i innych procesach. Dzięki korytowej budowie znakomicie sprawdza się w przypadku długich elementów. Urządzenia są dostępne w trzech rozmiarach: 600 x 400 mm, 1200 x 400 mm i 1600 x 600 mm. Urządzenia są kompaktowe i dobrze izolowane, a przez to ciche i nie wymagają specjalnej lokalizacji.

Urządzenie AluClean to innowacyjny, opatentowany układ filtrujący wodę z procesu obróbki wibrościernej, który dzięki ciągłej filtracji w obiegu zamkniętym, pozwala na pracę bez wytwarzania i konieczności utylizacji ścieków, co ma ogromne znaczenie pod względem ekonomii i ekologii pracy. Wydajność filtracji to 1,5 litra / minutę. Żywotność wkładu filtracyjnego wynosi ok. 1 rok, po którym wymienia się wkład na zasadzie plug&play.

Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję i są produkowane przez fińską firmę Alufer, która poświęciła kilka lat na ich rozwój i testy w warunkach produkcyjnych. Urządzenia można zobaczyć i przetestować w firmie RoTec Polska, która jest wyłącznym dystrybutorem i zapewnia pełną dostępność części zamiennych oraz serwis.

Urządzenie do obróbki wibrościernej Alufer

2

3

Fundusze Europejskie